Systém TRUBLUE je aj pre úplných začiatočníkov v lezení!

Výzva i zábava! Clip 'n Climb kombinuje tieto dva prvky do prístupnej lezeckej aktivity, ktorá je pre všetkých bez ohľadu na vek. Clip 'n Climb využíva technológiu TRUBLUE, a tak môžu vaši návštevníci liezť i bez lezeckého partnera. Vďaka bezpečnostnej poistke TRUBLUE je lezenie na Clip 'n Climb dynamické a bezpečné.

Clip 'n Climb je bezpečná a tematická lezecká stena

S lezeckým systémom Zapni sa a lez môžete bezpečne liezť až do výšky 10 metrov. K dispozícii sú veselé, farebné lezecké steny, po ktorých možno liezť úplne samostatne. Názov hovorí za všetko: zapnite sa so systémom TRUBLUE a lezte!

Prečo si kúpiť Clip 'n Climb?

Lezecké steny Clip 'n Climb môžu vhodne doplniť interiérové detské ihriská, trampolínové parky alebo rodinné animačné centrá. Vďaka Clip 'n Climb môžete rozšíriť svoju ponuku. Vytvárajte si vlastné rodinné zábavné centrá kombináciou hier Clip 'n Climb, Valo Motion a produktov ELI Play.

Video supplied by Clip 'n Climb International / Entre-prises

Prečo pôjdu zo Clip 'n Climb všetci do kolien?

Clip 'n Climb ponúka rôzne lezecké výzvy a vďaka tomu je táto aktivita dobrodružstvom pre všetkých. Lezecké steny hrajú množstvom farieb a majú viac stupňov obtiažnosti, preto sú vhodné skutočne pre každého. Keď sa dostanete na vrchol lezeckej steny, pokojne sa môžete pustiť a systém TRUBLUE vás bezpečne dostane až na zem. Clip 'n Climb je atrakcia určená i pre úplných začiatočníkov bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností, je teda naozaj pre všetkých!

Clip 'n Climb

ELI Play je distribútorom spoločnosti Clip 'n Climb.

Špecifikácie:

Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...