every
day a
happy day

Vitajte v našom dynamickom svete športu a hry. Dávame si ambiciózne ciele. Chceme ísť ostatným v priemysle voľného času príkladom. Pomáhame podnikateľom s financovaním, dizajnom a všetkým, čo by mohli pri otváraní vlastného, na mieru vystavaného zábavného parku potrebovať.

Náš tím v ELI Play má približne 120 zamestnancov. Navrhujeme a vyrábame očarujúce a všestranné ihriská. Naše produkty prinášajú radosť deťom i dospelým. A my ich tiež zbožňujeme! Svoju prácu máme radi. U nás je každý deň plný radosti. Všetko, čo vieme, vkladáme do návrhov a tvorby našich produktov. Prevádzku máme v úplne novej a modernej továrni v Boxteli na juhu Holandska. Všetky produkty vyrábame na mieru.

Neustále sa zlepšujeme, vymýšľame vylepšenia a rozšírenia. Podnikateľom tak umožňujeme rozširovať ich parky a vynikať nad konkurenciou. Vďaka strategickému marketingu a preventívnej údržbe u nás zakúpených produktov sa môžeme dlhodobo podieľať na raste ich podnikania. A to i v globálnom meradle.

ELI is our true partner: reliable, innovative and very collaborative. Together we've built the best and biggest trampoline parks in Poland: GOjump. Both design and installation process was super smooth and professional!

It is a privilege to do what you love most. Not everyone can do that. I am very grateful that I can.

Eric Verstappen, Founder ELI Play

Loading page...