Plánujete otvoriť vlastné interiérové detské ihrisko alebo trampolínový park?

Snívate o vytvorení vlastných priestorov pre voľnočasové aktivity? Určite choďte do toho! Táto oblasť je plná zábavy, ako pre zákazníkov, tak aj pre podnikateľov. V ELI Play sa riadime heslom: Every day a happy day. Prinášame návod, ako zrealizovať svoje sny.
 • +

  1. Plánujete otvoriť vlastné interiérové detské ihrisko alebo trampolínový park?

  Výstavbu, zariadenie a otvorenie priestorov na voľnočasové aktivity netreba unáhliť. Interiérové detské ihrisko, laserový alebo trampolínový park… Premýšľate, či je to niečo pre vás a čo všetko pre to treba urobiť? Akými fázami treba prejsť a čo sa môžete naučiť od tých, ktorí už tento vzrušujúci krok do neznáma urobili?

  V spoločnosti ELI Play sme už viac ako 30 rokov v úzkom kontakte so širokým spektrom podnikateľov: od začiatočníkov až po skúsených investorov. Tento návod vás prevedie dôležitými krokmi, ktoré treba urobiť, aby sa ideálna lokalita premenila na osobný i podnikateľský úspech.

  Prelistujte si na náš časopis Ins & Outs a inšpirujte sa príbehmi úspešných podnikateľov, ktorí už so spoločnosťou ELI Play spolupracovali.

 • +

  2. Čo treba urobiť, aby ste mohli začať ponúkať voľnočasové aktivity?

  Vážne uvažujete o tom, že budete podnikať v priemysle voľnočasových aktivít. To je skvelé! Počas tejto fázy uvažovania si premyslite, aká aktivita vám najlepšie vyhovuje. Chcete to skúsiť v oblasti športu alebo radšej v oblasti skákania na trampolínach? Nech už chystáte čokoľvek, určite ste na správnej adrese. S radosťou vám pomôžeme.

  V prieskumnej fáze je mimoriadne dôležité získať inšpiráciu a vyslovene sa bližšie pozrieť na vývoj v danej oblasti a možnosti – čo sa dá zohnať. Dozaista máte veľa otázok, na ktoré radi odpovieme. Toto je čas prihlásiť sa na jeden z našich zákazníckych dní, na ktorom vám radi vysvetlíme, čo pre vás môže ELI Play urobiť ihneď, a najmä, ako môžeme pomôcť po otvorení vlastného parku. V tejto fáze radi vypracujeme prvý náčrt dizajnu a spoločne sa pozrieme na približné finančné aspekty vášho projektu.

  Pri spracúvaní podnikateľského plánu nepochybne uskutočníte prieskum lokality, zmapujete možnosti financovania, vyžiadate si údaje od obchodných združení v danej oblasti a preveríte si konkurenciu. Máme dlhoročné skúsenosti a radi vám pri týchto krokoch poskytneme pomoc.

 • +

  3. Koľko treba do interiérového detského ihriska alebo trampolínového parku investovať?

  Máte podnikateľský plán a vyriešili ste financovanie. Otvorenie parku je už za rohom!

  Ďalším krokom je rozhodnutie o kúpe. Spoločne preskúmame, koľko návštevníkov môžete čakať, a aké dispozičné riešenie im bude najviac vyhovovať. Hneď ako spolu prejdeme detaily, naplánujeme konečný dizajn a vytvoríme vhodný produkčný plán.

 • +

  4. Návrh a výroba vašich interiérových atrakcií v ELI Play

  Dnes sme podpísali spoluprácu. Tím ELI Play bude pracovať pre vás. Počas výroby vás budeme o všetkom podrobne informovať. Hneď ako dokončíme výrobu komponentov, ktoré ste si objednali z nášho výrobného miesta v Boxteli, naši špecialisti prídu všetko nainštalovať priamo do parku. Vaše sny sa stanú skutočnosťou!

  V tomto štádiu sa už určite pripravujete na otvorenie. Preto vám určite radi ponúkneme tipy a triky, ako sa na to všetko dôkladne pripraviť.

 • +

  5. Otvorenie interiérového detského ihriska alebo trampolínového parku

  Deň otvorenia už svieti v kalendári. Teraz, pravdaže, narazíte na otázky, napríklad „Ako si udržať štruktúru?“ či „Ako mi môže ELI Play pomôcť?“. Teraz je ten správny čas, aby sme vám predstavili kolegov z oddelenia služieb. Budú pomáhať s údržbou a opravami vo vašom parku.

 • +

  6. Ako môžete investovať do svojho interiérového ihriska či parku a ďalej ho rozvíjať?

  Už ste otvorení nejaký ten čas. Treba sa snažiť o to, aby boli počty návštevníkov stále vysoké a ak je to možné, aby sa zvyšovali. Tu sa práca nikdy nekončí. Preto vás budeme informovať o novinkách, inováciách a objavoch iných podnikateľov prostredníctvom nášho časopisu Ins & Outs.


Požiadat o informácie Ako na toLoading page...