Ponorte sa do vzrušujúceho a sveta SisyFox plného výziev! Hrajte sa pre zdravie.

SisyFox je navrhnutý tak, aby vás dostal do pohybu. Pomocou lopty presúvate SisyFox cez hory a doly. Do kopca musíte poriadne zabrať! Pri prechádzaní údolím otestuje SisyFox vaše strategické zručnosti. Zapojte všetky svaly na rukách, na ramenách a na trupe, aby ste získali toľko bodov, koľko sa len dá.

Aké sú výhody SisyFoxu vo vašom interiérovom detskom ihrisku ?

Hľadáte do vášho interiérového detského ihriska, zábavného rodinného centra alebo trampolínového parku čosi nové a neopozerané? SisyFox je vynikajúca samostatne stojaca atrakcia: ľahko ju aktivujete aj nainštalujete. SisyFox prinesie do vášho interiérového detského ihriska inováciu i zábavu. Deti sa môžu hrať samy alebo s priateľmi a rodinou. Vďaka výberu z rôznych úrovní sa môžu všetci hrať so SisyFoxom celkom bez dozoru.

Každý sa stihne prestriedať

SisyFox sa skladá z rôznych hier a svetov. Ak ste v hre dobrí, váš hrací čas sa zvýši z jednej minúty na maximálne päť minút. Na umiestnenie a hranie SisyFoxu potrebujete asi tri štvorcové metre, hra váži zhruba 50 kíl. Vďaka tomu sa s hrou ľahko manipuluje a jej kompletná inštalácia zaberie len 15 minút.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...