Kto by nepoznal vybíjanú?

Spomínate si ešte, ako ste v škole hrávali vybíjanú? Vyskúšajte, čo dokážete, v obdobe tejto skvelej hry, v Aréne na vybíjanú.

Konštrukcia

V Aréne na vybíjanú nájdete trampolínové ihriská umiestnené v rôznych výškach. Predeliť ju možno trampolínovým pásom alebo spojovacou lištou, vzniknú tak dve hracie plochy. Na predĺžených a šikmých trampolínach potom môžete skúšať, kto je vo vybíjanej lepší.

Štruktúru trampolínového ihriska tvoria hranaté tyče. Každé má tiež skákacie pole, pružiny a žinenky pre mäkký dopad. Skákacie pole tvoria trampolínové plochy vyrobené z pevného trampolínového plátna. Pružiny sú navrhnuté špeciálne pre trampolínové parky od ELI Play. Žinenky určené na pristávanie sa vyrábajú z dvoch rôznych typov molitanu.

Aréna na vybíjanú ako súčasť celku

Aréna na vybíjanú je oddelenou časťou trampolínového parku. Vďaka tomu nebudú po celom parku lietať lopty.

Bezpečnosť

V Aréne na vybíjanú je potrebný stály dohľad, ktorý zabezpečí, že sa do hry nebudú zapájať malé deti. Na hru sa pre istotu používa mäkká lopta.

Údržba

Aréna na vybíjanú potrebuje pravidelnú údržbu, tak v dolnej, ako aj v hornej časti. Prevádzkovateľ musí pravidelne kontrolovať, či nedošlo k poškodeniu skákacích povrchov. Pružiny pod trampolínou by sa takisto mali pravidelne kontrolovať.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • Vinyl je k dispozícii v 16 farbách
  • Dohľad je potrebný
  • Mäkká lopta nie je súčasťou Arény na vybíjanú
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...