Skáčte a leťte cez prekážky na skákanie od ELI Play

V Skákacej aréne nájdete veľké trampolínové ihriská umiestnené v rôznych výškach. Na vylepšení Skákacej arény neustále pracujeme. Vyvíjame nové prekážky, napríklad visutú hrazdu alebo blok na preskakovanie. Visutú hrazdu možno umiestniť medzi dve ihriská na skákanie. Blok na preskakovanie možno dodať i vo veľkosti trampolíny. Vďaka neustálemu pridávaniu nových prekážok na skákanie bude Skákacia aréna posúvať hranice návštevníkov pri každej návšteve.

Konštrukcia

Prekážky na skákanie sú súčasťou Skákacej arény. Aby sa tvar prvkov zachoval, niektoré majú i drevený rám. Všetky obsahujú molitan, aby sa na nich dobre pristávalo, a sú pokryté vinylom, ktorý si nevyžaduje náročnú starostlivosť. Prekážky na skákanie sú k dispozícii v rôznych farbách a/alebo s tematickou potlačou.

Prekážky na skákanie ako súčasť celku

Prekážky na skákanie sú vždy súčasťou Skákacej arény.

Údržba

Prekážky si nevyžadujú náročnú starostlivosť. Je však potrebné pravidelne kontrolovať, či nedošlo k ich poškodeniu. V dôsledku pravidelného používania sa prvky opotrebovávajú a niekedy je nevyhnutné ich vymeniť.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • Široká škála rôznych prvkov
  • K dispozícii v 11 štandardných farbách a/alebo s tematickou potlačou
  • Ide o rozšírenie Skákacej arény
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...