Trend pokračuje: zaskáčte si!

Úspech trampolínových parkov je neslýchaný. Na začiatku bola klasická Skákacia aréna.

Konštrukcia

V trampolínovej Skákacej aréne nájdete veľké trampolínové ihriská umiestnené v rôznych výškach. Štruktúru trampolínového ihriska tvoria štvorcové tyče. Každé má tiež skákacie pole, pružiny a žinenky na mäkký dopad. Skákacie pole tvoria trampolínové plochy vyrobené z pevného trampolínového plátna. Pružiny sú navrhnuté špeciálne pre trampolínové parky od ELI Play. Žinenky určené na pristávanie sa vyrábajú z dvoch rôznych typov molitanu.

Skákacia aréna ako súčasť celku

Trampolína je samostatná atrakcia, ktorú možno kombinovať s inými prvkami z našich kategórií šport (Zašportuj si!) a skákanie (Zaskáč si!).

Bezpečnosť

Penové žinenky sú vyrobené z mimoriadne pevného materiálu, vďaka ktorému pristátia nebudú bolieť. Pre bezpečnosť musí prevádzkovateľ v parku zabezpečiť dozor a pravidelné kontroly vnútorných štruktúr.

Údržba

Trampolína potrebuje pravidelnú údržbu, ako v dolnej, tak aj v hornej časti. Prevádzkovateľ musí pravidelne kontrolovať, či nedošlo k poškodeniu skákacích povrchov. Pružiny pod trampolínami by sa takisto mali pravidelne kontrolovať.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • K dispozícii sú v rozmeroch 2,44 x 2,44 a 3,69 x 3,69 m
  • K dispozícii možnosť farebnej ocele
  • Vinyl je k dispozícii v 16 farbách
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...