Interiérová konštrukcia na hranie od ELI Play

Interiérová konštrukcia na hranie od ELI Play je ústredným bodom každého parku. Jej súčasťou môže byť napríklad umelá dráha Donut Glider, valčeková šmykľavka RollerRun a lezecká veža Power tower aj všeobecné herné prvky.

Konštrukcia

Každá konštrukcia na hranie má pevný 48,3 mm kovový rám, ktorý je obalený mäkkými materiálmi. S konštrukciami na hranie možno prepojiť všetky ostatné aktivity od ELI Play, napríklad umelú dráhu Donut Glider, ale aj menšie herné prvky, ako napríklad boxovacie lopty či Hady a pyramídy. Všetky sú vyrobené hlavne z molitanu a vinylu.

Možnosti

Konštrukcie na hranie sú zvyčajne ústredným prvkom celého parku, preto ich považujeme za základ i pri príprave dizajnu. K dispozícii sú rôzne možnosti, vhodné pre rôzne vekové kategórie – od 2 do 12 rokov.

Bezpečnosť

Hracie zariadenia od ELI Play sú navrhnuté v súlade s normou EN 1176-10. Ide o európsku reguláciu používanú na certifikáciu herných zariadení.

Rozšírenie

Každá konštrukcia na hranie od ELI Play sa dá ľahko rozšíriť pridaním ďalších prvkov. Prepojené sú pomocou oceľových rúrok a podlahových dosiek.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • Navrhnuté v súlade s normou EN 1176-10
  • Vinyl a molitan k dispozícii v desiatich rôznych farbách
  • S pevným kovovým rámom širokým 48,3 mm
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...