Lezecký vulkán je dostupný v rozmere 180 alebo 360°.

Lezecký vulkán od ELI Play určite urobí dojem. Vďaka veľkosti – šírke 17 m a minimálnej výške 4 m – ho jednoducho nemožno prehliadnuť.

Konštrukcia

Lezecký vulkán má oceľovú konštrukciu. Tú pokrýva vinylový plášť, po ktorom sa deti môžu bezpečne kĺzať. Okolo Lezeckého vulkánu je bezpečnostná podlaha. Po celom povrchu vulkánu sú umiestnené chyty, po ktorých sa deti môžu vyšplhať hore.

Možnosti

Lezecký vulkán sa dodáva v dvoch verziách. Prvá má polovičný rozmer, 180°, a dá sa teda oprieť o stenu alebo použiť ako súčasť väčšej konštrukcie. Vulkán v plnom prevedení s rozmerom plného kruhu, 360°, funguje ako samostatná atrakcia. Na výber sú tiež 2 veľkosti – s výškou 3,8 alebo 4,65 m. Najvyšší bod je plocha, z ktorej majú deti výhľad na celé ihrisko. Lezecký vulkán možno na mieru doplniť šmykľavkou z nehrdzavejúcej ocele alebo plastovým toboganom. Vulkán je k dispozícii v rôznych tematických prevedeniach.

Bezpečnosť

Kvôli bezpečnosti sa musí Lezecký vulkán umiestniť na hladkom povrchu. Deti musia mať pri hre aktívny dozor, aby sa predišlo pádom.

Rozšírenie

Lezecký vulkán od ELI Play môže byť samostatná atrakcia alebo súčasť väčšieho detského ihriska či kútika. Verziu s rozmerom 180° možno integrovať do konštrukcie na hranie.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • Priemer 17 m
  • K dispozícii v 180- a 360-stupňovej verzii.
  • K dispozícii s rôznymi hernými dráhami
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...