Špirálová, vlnovitá aj viacdráhová šmykľavka – v ELI Play je výber široký! Ktorá šmykľavka je najlepšia?

Konštrukcia

ELI Play má v ponuke širokú škálu sklolaminátových i polyetylénových šmykľaviek. Šmykľavky sa vyrábajú spojením viacerých dielov. Na zabezpečenie kvality i bezpečnosti sa pred inštaláciou na ihrisku montujú priamo v ELI Play. Štandardné varianty šmykľaviek sú dostupné v červenej, oranžovej, zelenej, žltej a modrej farbe. Vlnovitú a viacdráhovú šmykľavku možno objednať v rôznych tematických prevedeniach.

Šmykľavka ako súčasť celku

Šmykľavka je neoddeliteľnou súčasťou každej konštrukcie na hranie či zóny pre najmenších. Do kútikov pre najmenšie deti máme malé šmykľavky. Ostatné sa vyrábajú na mieru podľa dizajnu, ktorý pre zákazníkov navrhne ELI Play.

Bezpečnosť

Každá šmykľavka sa navrhuje s vlastnou pristávacou zónou, aby mali deti dosť priestoru na bezpečné pristátie. Pri montáži sa každá súčiastka skontroluje, aby sa predišlo zraneniu prstov.

Údržba

Niektoré šmykľavky, napríklad vlnovité, by sa mali pravidelne prestriekavať silikónovým sprejom. Vďaka takejto údržbe bude šmýkanie stále zábava, po akej deti túžia.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • Štandardné farby: červená, oranžová, zelená, žltá a modrá
  • Možnosť výberu z mnohých variantov
  • Neštandardizované, možnosť úplného prispôsobenia podľa požiadaviek zákazníka
  • Len ako súčasť väčšej konštrukcie na hranie
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...