Donut Glider je umelá dráha, po ktorej sa šmýkate na sánkach v tvare donutu.

Ak často chodíte na zimné dovolenky, možno už Donut Glider poznáte. V ELI Play sme sa rozhodli, že si takúto šmykľavku zaslúžia aj deti v interiérových parkoch.

Konštrukcia

Donut Glider je vyrobený z bielych, zelených alebo oranžových plastových žineniek. Šmykľavku možno postaviť tak, aby smerovala priamo dole, no môže sa i kľukatiť. Deti sa bezpečne šmýkajú v spevnených sánkach v tvare donutu (americkej šišky).

Možnosti

Ak sa Donut Glider použije ako samostatná atrakcia, možno k nemu pristaviť schodíky, po ktorých budú deti šplhať hore. Ešte väčšiu výzvu však Donut Glider predstavuje, ak sa stane súčasťou väčšej hernej štruktúry. Než sa deti dostanú k vytúženej odmene v podobe šmyknutia sa na donute, musia prekonať niekoľko prekážok.

Údržba

Donut Glider je vyrobený z podlahových dielov s otvorenou štruktúrou. Tieto podlahové diely by sa mali čistiť aspoň raz ročne. Pri pravidelnom ošetrovaní špeciálnym náterom si zachovávajú svoj lesk. Náter tiež zlepšuje trecie vlastnosti používaných plôch a deťom sa po nich bude lepšie šmýkať.

Rozšírenie

Donut Glider môže byť samostatná atrakcia alebo súčasť väčšieho detského ihriska či kútiku.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • Podlahové diely sú k dispozícii v bielej, zelenej alebo oranžovej farbe
  • Sánky na šmýkanie v tvare donutov sú k dispozícii v štyroch farbách: červená, modrá, žltá a zelená
  • Priemer donutu je 77,5 cm
  • Minimálna dĺžka celkovej konštrukcie je 16 m
  • Každý Donut Glider sa dodáva s 5 sánkami v tvare donutov
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...