Hra so stavebnicami od ELI Play

Stavebnicová aréna zábavy od ELI Play ponúka more zábavy a nekonečné množstvo možností. Stimuluje tiež rozvoj motorických zručností u detí.

Konštrukcia

Spoločnosť ELI Play ponúka dva typy stavebnicových kociek, z ktorých možno postaviť Stavebnicovú arénu zábavy – funkocky a ELIkocky.

Funkocky

Funkocky sú vyrobené z ekologického polyetylénu a nemajú ostré hrany či rohy. Sú vhodné na použitie v interiéroch aj exteriéroch. Funkocky sa predávajú v sériách po 106 kociek.

ELIkocky

ELIkocky sú mimoriadne mäkké a vhodné pre batoľatá a škôlkarov. Výborne sa hodia do detských kútikov a zón pre najmenších v čakárňach, nemocniciach a na klinikách. Bloky sa predávajú v sériách po 42 blokov.

Možnosti

Stavebnicová aréna zábavy od ELI Play môže byť samostatná atrakcia alebo súčasť väčšieho detského ihriska či kútika. Priestor je ohraničený sieťovinou a má kompaktný vchod, vďaka čomu je pre deti bezpečný.

Bezpečnosť

Pre najmenšie deti do 4 rokov odporúčame ELIkocky. Sú mäkšie ako funkocky a sú bezpečnejšie. Každá Stavebnicová aréna zábavy je vybavená žinenkami, ktoré tlmia nárazy.Zobrazit všetky obrázky

Špecifikácie:

  • Mäkké kocky sú vyrobené špeciálne pre najmenšie deti
  • ELIkocky sa predávajú v sériách po 42 blokov
  • Funkocky sa predávajú v sériách po 106 blokov
  • Každá séria ELIkociek a funkociek obsahuje rôzne veľkosti kociek
Máte záujem?

Zavolajte na +31 (0)411 745 300

Opýtajte sa nás

Loading page...